O mně

Jmenuji se Honza Placák, jsem kameraman a fotograf na volné noze. Rád spolupracuji se zajímavými lidmi, protože věřím, že každý člověk, kterého potkám, mě něčím obohatí, stejně jako vše, co zažívám. Zde se podívejte na moje portfolio.

Zaznamenávání všeho, co se kolem mě děje, prostřednictvím videí mě lákalo od dětství. Mojí první větší zkušeností bylo natáčení making off k videoklipu Davida Beránka pro kapelu Holki, poté jsem s tímto režisérem spolupracoval na dalších projektech. Rád jsem sledoval klasická i nová média, ve kterých jsem začal aktivně působit v roce 2006 jako kameraman, střihač, technik a asistent produkce v produkční společnosti Genius media. Natáčel jsem reportáže pro soukromé televize a internetová media, mj. i pro Českou televizi a televizi Prima. Později jsem se podílel na natáčení několika dokumentů a spotů pro neziskové organizace. Mám za sebou natáčení hudebních videoklipů, točím také promo videa pro firmy a reportáže z různorodých akcí.

Od natáčení jsem nikdy neměl daleko k focení, které mě baví čím dál víc. Nejraději fotím koncerty a různé kulturní akce, jsem fotografem berounského klubu Metro. Focení uplatním také ve své práci pro NROS, kde jsem natáčel několik krátkých dokumentů a videoklip pro projekt Pomozte dětem. Ve volném čase se věnuji zachycování přírody, ale miluji také street foto a fotoreportáže.

 

Pokud se vám moje fotografie a videa líbí a měli byste zájem o spolupráci kontakt naleznete ZDE.

 

 

 

 

Doporučuji:

Poradí vám jak správně investovat peníze                

do reklamy na internetu. Umí to dobře s  

PPC reklamou a také se sociálními sítěmi.

 

Metro club Beroun je hudební multižánrový klub. Probíhají zde koncerty široké sféry hudebních žánrů ( reggae, ska, grime, punk, house, dnb, bass, techno, experimental a další) Jsem fotografem tohoto klubu.

 

 

Webový magazín o hudbě. Milují svět rock’n’rollu,

punku, hardcore, Oi!, indie, psychobilly, rockabilly, ska, folku a dalších žánrů.

 

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek