Blog

Šumava – okolí obce Prášily

Vyrazili jsme na Šumavu a konkrétně do obce Prášily si na víkend odpočinout. Naplánovali jsme si po okolí pár procházek a cestou jsem nafotil pár fotek.

Botanická zahrada Prášily

Botanická zahrada v Prášilech je nejvýše položená botanická zahrada v České republice, 879 m n. m. Zahrada je volně přístupná veřejnosti od jara do podzimu a pokud navštívíte obec Prášily, tak určitě stojí za návštěvu.

Comic-con Prague 2020

V únoru 2020 proběhl historicky první Comic-Con v Čechách. Podívejte se na video, které jsem natočil na iPhone 8 a sestřihal a upravil na iPadu v programu Lumafusion.

Or + Pacino + Lůza

V Café v Lese zahrály v sobotu 29. února tři kapely. Podívejte se na fotoreport z koncertu.

S.N.A.D. a SPS

V Berounském klubu Metro vystoupily 28. 2. 2020 dvě punkové kapely, kapela S.N.A.D. a kapela SPS. Podívejte se na fotoreport z koncertu.

Mr. Loco na Kladně

V sobotu 15. 2. zahrála mezinárodní balkánská kapela Mr. Loco na Kladně v klubu Auto Da Fé. Podívejte se na fotografie z koncertu.

The Atavists

Nadupaná energie, bluesové kořeny a šedesátkový surf rock – to jsou The Atavists. Podívejte se na fotky z koncertu, který proběhl 2. listopadu 2019 v Berounském klubu Metro.

Natáčení klipu BKKNY

V říjnu 2019 proběhlo natáčení klipu kapely Bikkinyshop. Podívejte se na fotoreport z natáčení a dole pod fotkami také na výsledný klip. Videoklip natočil Papa Pech Production.    

Prodavač + Houpací koně

V roce 2019 oslavil pražský klub 007 (Sedmička) 50 let. Jeden ze série speciálních koncertů, byl koncert kapely Prodavač a Houpací koně.

Broumovsko

Na konci srpna jsme podnikli výlet do Broumovska. Podívejte se na vše, co jsme viděli.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek